Potrzebujesz wsparcia w sprawnym wdrożeniu technologii BIM w przedsiębiorstwie, szukasz zaufanego BIM Managera, potrzebujesz wsparcia w opracowaniu dokumentacji przetargowej z wymogami BIM? Służymy pomocą i naszym doświadczeniem.

Metodyka BIM


Na rynku budowlanym pojawia się coraz więcej inwestycji, do realizacji których jest wymagane stosowanie metodyki BIM. Cyfryzacja branży budowlanej stwarza olbrzymie możliwości i jednocześnie stanowi spore wyzwanie. Aby osiągnąć zamierzony cel, nowi uczestnicy tego procesu potrzebują po swojej stronie wsparcia doświadczonego partnera.

Oferujemy następujące usługi:

 1. Wdrożenie BIM w przedsiębiorstwie – analiza potrzeb, niezbędne szkolenia, dobór narzędzi i procesów, przeprowadzenie projektu pilotażowego,
 2. Pełen pakiet szkoleń: podstawy BIM, zarządzanie procesami BIM,
 3. Sprawowanie funkcji BIM Managera,
 4. Doradztwo w opracowaniu dokumentów w zakresie BIM.

Działając wspólnie, łatwiej pokonamy wszelkie problemy i szybciej osiągniemy zamierzony cel.

Zarządzanie projektami


Rosnące oczekiwania użytkowników i interesariuszy, rozwój technologii, coraz bardziej restrykcyjne normy prawne i techniczne, wyśrubowane terminy, to tylko niektóre z wyzwań z jakimi muszą mierzyć się Inwestorzy przy realizacji swoich zamierzeń budowlanych.

Służymy naszym klientom profesjonalnym wsparciem i doświadczeniem niezbędnym przy kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Każdy projekt inwestycyjny wymaga wielu złożonych decyzji i działań, które nie muszą stanowić niewiadomej w zakresie:

 1. Planowania.
 2. Prawidłowego rozpoznania potrzeb inwestycyjnych.
 3. Wyboru lokalizacji.
 4. Budżetowania.
 5. Wyboru modelu realizacji i opracowania procedur.
 6. Opracowania dokumentacji projektowej.
 7. Zarządzania w okresie budowy.
 8. Zarządzania nieruchomościami.