Służymy pomocą i doświadczeniem naszym i naszych partnerów…

Potrzebujesz wsparcia w sprawnym wdrożeniu technologii BIM w przedsiębiorstwie, szukasz zaufanego BIM Managera, potrzebujesz wsparcia w opracowani dokumentacji przetargowej z wymogami BIM, …służymy pomocą i doświadczeniem naszym i naszych partnerów.

Technologia BIM


Na rynku budowlanym pojawia się coraz więcej inwestycji, do realizacji których jest wymagane stosowanie technologii BIM. Cyfryzacja branży budowlanej stwarza olbrzymie możliwości i jednocześnie stanowi spore wyzwanie. Aby osiągnąć zamierzony cel, nowi uczestnicy tego procesu potrzebują po swojej stronie wsparcia doświadczonego partnera.

ePM sp. z o.o. dzięki współpracy nawiązanej z M.A.D. Engineers sp. z o.o. oferuje dodatkowe wsparcie dla swoich klientów na każdym etapie realizacji BIM-owej inwestycji. W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

 1. Wdrożenie BIM w przedsiębiorstwie – analiza potrzeb, niezbędne szkolenia, dobór narzędzi i procesów, przeprowadzenie projektu pilotażowego,
 2. Pełen pakiet szkoleń: podstawy BIM, zarządzanie procesami BIM, BIM dla Inwestora,
 3. Sprawowanie funkcji BIM Managera,
 4. Doradztwo w opracowaniu dokumentów przetargowych w zakresie BIM,
 5. Modelowanie budynków z dokumentacji 2D do celów projektowych, przedmiarowych, koordynacyjnych itp.

Działając wspólnie, łatwiej pokonamy wszelkie problemy i szybciej osiągniemy zamierzony cel.

Zarządzanie projektami


Rosnące oczekiwania użytkowników i interesariuszy, rozwój technologii, coraz bardziej restrykcyjne normy prawne i techniczne, wyśrubowane terminy, to tylko niektóre z wyzwań z jakimi muszą mierzyć się Inwestorzy przy realizacji swoich zamierzeń budowlanych.

Dzięki współpracy z Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o, który działa na rynku budowlanym od 1949 roku, służymy naszym klientom profesjonalnym wsparciem i doświadczeniem niezbędnym przy kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Każdy projekt inwestycyjny wymaga wielu złożonych decyzji i działań, które nie muszą stanowić niewiadomej:

 1. Planowanie.
 2. Prawidłowe rozpoznanie potrzeb inwestycyjnych.
 3. Wybór lokalizacji.
 4. Budżetowanie.
 5. Wybór modelu realizacji i opracowanie procedur.
 6. Opracowanie dokumentacji projektowej.
 7. Zarządzanie w okresie budowy.
 8. Zarządzanie nieruchomościami.