Czym kierować się przy wyborze platformy CDE? Wybór dobrego rozwiązania to proces złożony. Wymaga on przede wszystkim świadomości własnych potrzeb, znajomości procedur obowiązujących w Twojej firmie (np. procedury zatwierdzeń, poziomy akceptacji, obowiązująca hierarchia) oraz wymagań jakie stawia przed Tobą konkretny projekt. Wszystkie te zmienne mają wpływ na to jaki kształt będzie miała nasza platforma CDE.  Bardzo ważne są funkcjonalności, które pomogą realizować, usprawniać i automatyzować procesy. Powinniśmy jednak unikać dodatkowych „usprawnień”, które będą bardziej komplikować niż optymalizować Twoją pracę.

Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziejAlbert Einstain

Wybór platformy CDE, to tak naprawdę wybór partnera do współpracy, który swoim doświadczeniem i innowacyjnym podejściem,  zagwarantuje że wraz z nową platformą Twoja praca zyska inny wymiar a firma będzie się rozwijać i podnosić swoją konkurencyjność na rynku. Proces wyboru to szereg spotkań, ważne aby koncentrowały się one na potrzebach, ograniczeniach i faktycznych procesach zachodzących w Twojej firmie.

Dlaczego warto postawić na nas?


 • Profesjonalizm

  Platforma została stworzonaprzez i dla praktyków.

 • Personalizacja

  Jesteśmy skoncentrowani na indywidualnych potrzebach Twoich i Twojej firmy.

 • Minimalizm

  Jesteśmy wierni zasadzie minimalizmu. Platforma ma być intuicyjna, funkcjonalna i bezpieczna.

 • Doświadczenie

  Nasz zespół był jest i będzie związany z realizacją projektów inwestycyjnych na różnych etapach procesu inwestycyjnego. Po prostu to czujemy.

 • Rozwój

  Ty rozwijasz się z nami, a my z Tobą. Cenimy sobie Twoje uwagi i rozwijamy tylko w tych kierunkach jakie mogą być funkcjonalne dla Ciebie.

 • Wsparcie

  Potrzebujesz wsparcia na etapie zarządzania projektem, wdrożenia technologii BIM, implementacji rozwiązań ICT – z przyjemnością Ci pomożemy.